Toptan Mezar Satışı

Anasayfa » Toptan Mezar Satışı

Türkiye’de bir ilk

Mermer ve kalın granit mezar modellerimizi Türkiye’nin heryerine toptan gönderiliyoruz. Granit kesme, granit mermer cilalama, 4 eksen profesyonel CNC kabartma, lazer fotoğraf ve porselen fotoğraf işleme makinaları gibi gelişmiş makinalar bulunan fabrikamızda, özellikle mermer atölyelerinin kendi imkanlarıyla üretemedikleri ürünleri üretip, Türkiye çapında 30 dan fazla ilde 300 den fazla mermerciye satış yapmaktayız. 
ÜSTÜNEL MEZAR kalitesiyle Türkiye’nin çeşitli illerine montajını gerçekleştirdiğimiz modelleri sitemizden inceleyebilirsiniz.
   Vefat eden yakınınızın defnedildiği şehre, istediğiniz model mezarımızı (montajı dahil) sipariş verebilirsiniz. Farklı modeller , Güçlü stok ve tüm çeşitleri fabrikamızda veya showroom larımızda görebilirsiniz .
Montaj esnasında temel betonundan montaj sonuna kadar her aşama fotoğraflanıp mezar yapımı sırasında kullanılan malzemeler size gösterilir. Tüm bayilerimiz, bizim aracılığımızla vereceğiniz siparişlerde  ÜSTÜNEL MEZAR KALİTE STANDARTLARINDA  montaj yapmak zorundadırlar.
   Kalın mezarlara içeriden yaptığımız ÇELİK DÜBEL VE KÖŞEBENT SİSTEMLERİ ile mezar taşlarının on yıllarca sapasağlam durmasını sağlar. Dışarıdan görünmez, estetik görünümü bozmaz. Sadece harçla yapılan yapıştırma montajlarda yapışma ömrü 15 yılı geçmezken, çelik dubelli mekanik sistemde 100 yılı aşabilmektedir.
   Projeli anıt mezarlar ve özel imalat kalın granit ve mermer mezarlarınızı üretecek doğru adres ÜSTÜNEL MEZAR.

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Whatsapp
Samet FINDIK
Samet FINDIK
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?