uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

Toptan Mezar Satışı

09.07.2023
469
Toptan Mezar Satışı

Türkiye ‘de bir ilk.

İstenilen ölçü , renk ve model de ürettiğimiz granit mezar , mermer mezar , andezit mezar, traverten mezar, en güzel Mezar Modellerini ÜSTÜNEL MEZAR Kalitesi ile Türkiye’nin tamamına gönderiyoruz.

İstediğiniz model Mezarlar veya kataloğumuzda ki istediğiniz modelleri kurulu – parçalı şekilde ( isteğe göre) Ankara fabrika teslim veya adrese teslim gönderiyoruz.

Kısa teslim süresi , güçlü stok ile Mezar işi yapan tüm meslektaşlarımızın en büyük destekçisi oluyoruz.

Gelişmiş Bayi Sistemi ile Türkiye Geneli, Almanya ve Hollanda‘nın tamamında montaj veya kurulum desteği sağlıyoruz .

Tüm projeli Mezarlar , farklı tasarım Mezarlar , özel tasarım mezarlar , granit mezarlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma sistemimiz

Sipariş verdiğiniz modeli parçalı olarak dahil istediğiniz de fabrikamızda kurup fotoğraf, video sizinle paylaşıyoruz müşteriniz onayladıktan sonra gönderiyoruz .

Lazer fotoğraf, porselen fotoğraf, cnc işleme , rölyef mezarlar , işlemeli mezarlar , özel el sanatı ile oyma mezarlar, tek parça masif blok mezarlar ve bir çok model ve renk ile siz değerli meslektaşlarımıza hizmet veriyoruz .

Müşterinizin yurt dışından veya kendisi tasarlayıp istediği özel mezarlar için (kalınlık bulunmaz, bu şekilde işlenemez, doğru renk bulunmaz gibi tüm sorunlarınızı gidermek için adres Üstünel Mezar.

Sizde farklı modeller, kaliteli ve uygun mezarlar ve bayimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Mermer, traverten ve granit mezar imalatı.

Mezar taşı montajı ve kurulumu (mermer mezar, traverten, granit ve bütün doğal taş çeşitler).

Her çeşit klasik ve cnc işlemeli baş taşı imalatı.

Lazer kesim ve lazer resim yapımı.

Granit mezar üzerine altın ve gümüş yaldız renginde yazı ve motifler.

CNC ve waterjet ile mezar taşı şekillendirme işlemi.

Mezar taşı üzerine pahlama, cilalama ve kenar eğimlendirme işlemi.

5’lik, blok ve özel tasarım mezar modellerinde çelik dubel ve konsol bağlantılı iç mekanizma imalatı.

Mezar zemin dolgusu ve sağlamlaştırma, mezar taşı onarım ve tamiri.

Granit üzerine oyma zemin yapımı.

Suluk ve mezar taşı eklentisi yapımı.

Özel istek mermer mezar tasarımların bilgisayarlı çiziminin müşteriye sunumu ve uygulaması.

Tüm Türkiye içinde nakliye ve montaj hizmeti.

Çift kişilik, üç kişilik ve aile kabristan mezarları yapımı.

Çocuk mezarı yapımı.

Ruhsat ve yapım izinlerinin alınması.

Sıkça Sorulanlar
Neden Üstünel Mezar ?

50 yıllık kuşaktan kuşağa gelen tecrübemiz ve bilgi deneyimimiz ile teknolojiyi kullanarak yenilikçi, yüksek üretim kapasitesi, mesleğinde uzman ustalar, kaliteli malzeme, güçlü stok ve yetkinlik ile mermer sektörünün en köklü firmasıyız.

Mezar için hangi taşı seçmeliyim?

Mezar taşı seçilirken taş cinsi seçimi çok önemlidir. Mezar yapıldıktan sonra yıllarca güneşe, yağmura, buzlanmaya maruz kalacak, içindeki toprak ıslanıp kışın don yapınca dışarıya doğru baskı yapacak, zemindeki en ufak kayma yüzeydeki taşlarda çok büyük basınca sebep olacaktır.
Ülkemizde geleneksel olarak mezar yapımında genellikle mermer ve traverten kullanılmıştır. Bunun sebebi bu mermerlerin yaygın şekilde bulunması, maliyetlerinin daha düşük olması ve mermerciler tarafından işlenmelerinin kolay olmasıdır.

Hangi mezar modelleri daha dayanıklı olur?

Mezarda dayanıklılık için esas olan mezarın, kalın ve az sayıda parçadan oluşmasıdır. Ne kadar güzel görünürse görünsün, çok sayıda parçadan oluşan mezarlar risklidir. Çünkü ne kadar çok parça varsa o kadar çok birleşim ve yapışma vardır. Ne kadar çok birleşim varsa o kadar çok ayrılma ve parçalanma riski olur. Bu nedenle tercihiniz (özellikle kışları soğuk geçen şehirlerde), kalın ve az sayıda parçadan oluşan blok mezarlar olmalıdır.

Temel betonu nasıl atılmalıdır?

Ankara Karşıyaka, Sincan Çimşit ve Ortaköy mezarlıkları gibi, hazır beton lahit bulunan mezarlıklarda, toprağın çökmesini beklemek gerekmez ama normal toprak, köy mezarlıklarında mezar yapılmadan önce, defin üzerinden bir kış geçmesini ve kabaran toprağın çökmesini tavsiye ederiz. Böyle toprak mezarlıklarda temel betonunun niteliği çok önemlidir. Üstünel Mezar montaj ekibi ve bayilerimiz, Üstünel Mezar’a verilen mezar siparişlerinizde mutlaka demirli, kaliteli temel betonu atarlar. İnternetten siparişini verdiğiniz mezarlarda temel betonu ve tüm montaj aşamaları fotoğraflanır ve size fotoğraflar gönderilir.

Mezar gövde montajı nasıl yapılır?

5 cm ve daha kalın granit ve mermer mezarlarımızda içten çelik dübel ve köşebentli montaj sistemi kullanmaktayız. Avrupa mezarlıklarında da uygulanan bu teknik kalın taşların mekanik sabitlemesinde en güvenilir yöntemdir. Dışarıdan görünmez, estetiği bozmaz ama mezarın on yıllarca sapasağlam kalmasını sağlar.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın
Üstünel Mezar – En Güzel ve Kaliteli Mermer ve Granit Çeşme Modelleri
Toptan Mezar Satışı
Bayimiz olarak sizlere özel hazırladığımız mezarları tüm müşterilerinize uygun fiyat ve üstün kalite ile sunabilirsiniz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Samet FINDIK
  Samet FINDIK
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?